Automatyzacja kampanii marketingowych w trzech krokach

Reguły automatyzacji nie są „sztywno” zawarte przez programistów. Nabywając system użytkowników otrzymuje kreator umożliwiający opracowywanie własnych schematów działań. Na wspominane schematy składają się 3 główne elementy: zdarzenia, akcje i warunki, które współpracując z sobą zapewniają skuteczne działanie.

Zdarzenia

Zdarzenia - mogą przybierać najróżniejszą formę np. odwiedziny na stronie internetowej przez klienta, otwarcie wiadomości e-mail czy osiągnięcie ustalonego wyniku dla kampanii marketingowej.

Warunki

Warunki - czyli algorytm postepowania, w którym to ustalamy dla jakich kontaktów system ma realizować akcje

Akcje

Akcje - ostatni z elementów, decydujemy tutaj o tym jakie działania ma podjąć system. Możliwości jest bardzo wiele np. komunikacja w kanałach marketingowych lub powiadomić konkretny dział np. Call Center.

Prosty w obsłudze kreator kampanii

Kreator to intuicyjne narzędzie do tworzenia scenariuszy automatyzacji marketingu dzięki któremu w prosty sposób tworzone są kompleksowe kampanie dopasowane do określonych grup klientów. Dzięki modułom zawartym w naszym systemie w prosty sposób mogą być określone działania jakie ma wykonać system w odniesieniu do wskazanych grup uwzględniając czy mają to być działania jednorazowe czy powtarzane cyklicznie.Znacznie ułatwia pracę nawet na dużej ilości klientów( leadów ) których dzięki zastosowaniu scoringu można sklasyfikować do określonych grup a tym samym do odpowiednich kampani marketingowych.

Zintegrowane działania reklamowe wymierzone w klienta

System nieustannie podąża za klientami analizując na bieżąco ich zachowania. Z jego pomocą można dowiedzieć się dlaczego klient opuścił stronę oraz podjąć działania mające na celu zwiększenie świadomości konkretnej marki wśród klientów. System uwzględniając zachowania na stronie wyśle do konsumenta indywidualną wiadomość e-mail dostosowaną do jego preferencji konsumenckich. Oczywiście zautomatyzowana aplikacja umożliwia wysyłanie powitalnych wiadomości, a także aktywnie śledzi poczynania kampanii reklamowych.

Pełne raporty z przeprowadzonych kampanii

System automatyzacji Traider pozwala na wygenerowanie pełnych raportów z przeprowadzonych kampani. Z pomocą tej funkcji z łatwością ustalimy np. ilość pozyskanych maili po przeprowadzonej akcji widgetu kontaktowego.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Licytacje.tv Sp. z o.o.
ul. Kołłątaja 1
87-162 Lubicz Górny
P: (+48) 510 866 550
NIP: 879-267-39-82
KRS: 0000511553
Wyślij do nas maila

Albo odwiedz nasze profile społecznościowe

© 2017 Licytacje.tv Sp. z o.o.